KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428132

nr 1642 8132

Johan Ossian Andersson, vågor vid strandkant. Signerad TH Sandström. Olja på duk: 34x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:47:09

16/9 17:44:47 1      Vinnande bud
16/9 17:45:19 1      justering av budtak